Odliczamy dni do Świąt… cz.1.

…Czyli czas zacząć gorączkę przedświąteczną.

Domyślam się, że w wielu domach rozpoczęły się już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Okres przedświąteczny to pora zakupów, sprzątania, planowania podróży, ubierania choinki, przystrajania domów  oraz przygotowań kulinarnych. Kto nie brał udziału choć w jednej z powyższych czynności, ten nie wie co to Święta 🙂

zima prezenty

Wg mnie cała ta otoczka przedświąteczna w znaczącym  stopniu wpływa na to, jak później celebrujemy zarówno te uroczyste chwile, jak i czas spędzony tylko z rodziną. Dla wielu z nas Boże Narodzenie to tylko kilka dni wolnych w roku. Jednak każdy musi zrobić zakupy, posprzątać czy choćby nawet machnąć tylko szmatką do kurzu itd.

zima

Co mogę zaproponować Wam na te kilka dni przed Świętami? Zatrzymać się na moment, złapać oddech i chwilę dla siebie… I może pokolorować coś dla relaksu?

Poniżej zamieszczam kilka przykładów kolorowanek, których wypełnianie powinno zająć kilka minut. Można łatwo znaleźć je w internecie w wersji darmowej. I żeby nie było, że odrywam Was od Świąt, wszystkie są w tematyce zimowo-świątecznej. Kolorowanki przeznaczone są  zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dorosłym pomogą odstresować się na chwilę. Dzieciom zajmą czas, by nie spędzały go przed komputerem.

A jeśli ktoś z Was chciałby mieć taką kolorowankę ale w wersji XXL, to zapraszam do nas – sklep@planetgraf.pl lub odwiedzenie strony planetgraf.pl. Możemy wydrukować ją w prawie dowolnym formacie na papierze CityLight lub papierze prezentacyjnym.

https://kolorowankidladoroslych.online, https://www.freeimages.com
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s